piątek, 9 stycznia 2015

Bal Charytatywny "Idziemy Razem"

Halę poznałam 3 lata temu na warsztatach patchworku we Wrocławiu. Razem z innymi uczestniczkami uszyłyśmy 4  kołderki, które zostały przekazane na cele charytatywne Fundacji Pomagającej Dzieciom  z chorobami narządów ruchu "Idziemy Razem" w Łodzi.
Kiedy Hala  ogłosiła na FB, że 17 stycznia jest organizowany bal charytatywny postanowiłam tym razem dołożyć cegiełkę i uszyć coś na aukcję.
Uszyłam dwie poduchy - bliźniaki, wykorzystując resztki materiału, który mi pozostał po uszyciu ostatniego obrusa:)Właśnie nadałam paczkę na poczcie - mam nadzieję, że pogoda nie przeszkodzi i poduchy dojdą na czas. To co się dzieje za oknem woła o pomstę  grad, burza, huragan i deszcz. Co to za zima. Gdzie ten śnieg?

Życzę miłego użytkowania:) 

6 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki żeby się się dobrze sprzedały na aukcji! Dwa lata temu też przekazałam kocyk na Bal na aukcję, szkoda że teraz nie mam jak uszyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sama jestem ciekawa - to będzie moja pierwsza taka akcja i aukcja:) to tylko jeszcze parę dni...

   Usuń
  2. Ula Twoja kołderka licytowała się bardzo dobrze, sama braląm w tym udział, ale przebił mnie mój kolega, który chciał ją na prezent dla wnuczki. To jej ulubiona kołderka do tej pory :)

   Usuń
 2. Świetny zestaw poduszek! Na pewno znajdzie się hojny chętny :)
  Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. postawiłam poprzeczkę do góry - trzeba kupić dwie:) jak zestaw to zestaw grzech kupić jedną:)

   Usuń
 3. Asiu poduszki są śliczne i mam nadzieję, że przyniosą sporo :). Ale licytowane będą każda osobno, to korzystniejsze :)

  OdpowiedzUsuń